child porn, fuck you google child porn, fuck you google child porn, fuck you google

Demire Hayat Veren Teknoloji
DUYURULAR
Yeni web sitemiz yayındadır.
KURUMSAL

Baştuğ Çelik

Türkiye’deki demir çelik sektörünün önemli ve vazgeçilmez noktalarından biri olan Hatay iline bağlı Dörtyol, Payas’ta bulunan aile şirketimiz, “Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş.” 1991 yılında “Nurçelik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.” adı altında 250.000 ton/yıl kapasiteli çubuk demir haddehanesini kurarak faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye demir çelik sektörünün Payas cephesinde, piyasa yapıcılık rolünü ve yaklaşımını hiçbir zaman elden bırakmamayı ilke edinmiştir. 2006 yılı içinde gerçekleştirilen çeşitli yenileme ve iyileştirme yatırımlarıyla fabrika kapasitemiz 450.000 ton/yıl seviyesine çıkarılmıştır.

Firmamız, 2009 yılında, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standardına uygun bir sistem kurmuş ve dökümante etmiştir. Sistem uygulanmakta, sürekliliği sağlanmakta ve sürekli olarak iyileştirilmektedir.

VİZYONUMUZ

Doğaya saygı, insana saygı, emeğe saygı, kurum ve kuruluşlara saygılı olmak; kendi sektöründe hep en iyisini ve en yenisini üretmek ve paylaşmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürünlerimiz, sektördeki sürekliliğimiz ve insan kaynağımızın verimliliğiyle; müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve çevremize kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.

TARİHİMİZ

Türkiye’deki demir çelik sektörünün önemli ve vazgeçilmez noktalarından biri olan Hatay iline bağlı Dörtyol, Payas’ta bulunan aile şirketimiz, “Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş.”

1991 yılında “Nurçelik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.” adı altında 250.000 ton/yıl kapasiteli çubuk demir haddehanesini kurarak faaliyetine başlamıştır.

Türkiye demir çelik sektörünün Payas cephesinde piyasa yapıcılık rolünü ve yaklaşımını hiçbir zaman elden bırakmamayı ilke edinmiştir.

2006 yılı içinde gerçekleştirilen çeşitli yenileme ve iyileştirme yatırımlarıyla fabrikamızın kapasitesi 450.000 ton/yıl seviyesine çıkmıştır.

KALİTE POLİTİKASI

Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş., kalitesini ulusal ve uluslararası, yasal şartlarda, standartlar ve müşterilerinin isteklerine uygun olarak belirler ve gerçekleştirir. Müşteri memnuniyeti en önemli kriterdir. Kalite, çalışanları, yöneticileri, ürünü ve üretimiyle bir kültürdür. Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş., ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ni kendisine kılavuz edindiği bir kalite yönetimi kurmuş ve uygulamaktadır. Bu sistemi sürekli canlı tutar, yaşatır ve iyileştirir.

SOSYAL SORUMLULUK

Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş. Sosyal Sorumluluk

Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş., çevreye ve insanlara saygıyla yaklaşan sosyal odaklı bir şirkettir. Çalışanlarımız için sağlık ve iş güvenliği alanındaki tüm kanuni gereklerin uygulanması, çalışanların gelişimi ve eğitimi için imkanların oluşturulması, üretim sürecimizden kaynaklanan çevre etkilerinin minimuma indirilmesi için tedbirlerin hayata geçirilmesi, doğal kaynaklar ve enerji kaynaklarının etkin kullanılması ve atıkların geri dönüşümü hususunda projelerin hayata geçirilmesi, Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş.’nin öncelikli sosyal görevleri arasındadır.

Sürdürülebilir etkiler yaratmak için destek verdiğimiz projelerin uzun soluklu olmalarına, toplumsal anlamda fayda üretmelerine ve kalıcı yarar sağlamalarına dikkat ediyoruz.

Baştuğ Çelik Sanayi A.Ş., yıllardır destek vermekten gurur duyduğu; eğitim, spor, kültür ve sanat alanındaki projelere katkı sağlamaya önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.

© 2014 Baştuğ Çelik
x